සූට් කෝට් ගැන හරියටම දන්නවද

සූට් කෝට් ගැන හරියටම දන්නවද
සූට් කෝට් ගැන හරියටම දන්නවද

ආයෙත් ඉතින් කතාදෙකක් නෑ.කව්රු මොනවා කිව්වත් බ්රෝ හරියට සූට් එකක් ඇන්දාම තියෙන ලුක් එක වෙන මොනවා කරත් ගන්න බෑ.එක නිසා හැමදාම රෙන්ට් කර කර අදිනවට වඩා පුලුවන් කාලෙකදී තමන්ටම කියලා සූට් එකක් හරි තියාගන්න එක නම් ගොඩක් සල්ලි ඉතුරුවෙන වැඩක්.එක හොදටම දන්නේ එක දිගට වෙඩින් පොලීමේ සෙට් වෙන බ්රෝ කෙනෙක්ම තමයි.කොහොමහරි සූට් එකක් ඇන්දම පෙනෙනෙ ශක්තීමත් බව,උසබව,පෙනුම ලැබෙන්නේ හරි සූට් එකක් තෝරගත්තොත් විතරනේ.වැඩිය ඕනේ නෑ රෙන්ට් එකට ගන්න ගියත් මේ විස්තරේ හරියට දැනගත්තේ නැත්තන් එතනදිත් වැරදි එකක් තමයි ගන්න වෙන්නේ.

නම්බර් වන් – සිංගල් සහ ඩබල් බ්‍රෙස්ටඩ් සූට් කෝට් අතර වෙනස දන්නවද බ්රෝ?

කෝට්
කෝට්

සිංගල් බ්‍රෙස්ටඩ් කෝට් එකේ සාමානයෙන් එන්නේ බොත්තම් එකේ සිට හතර දක්වා තියෙන්න පුලුවන්.හැබයි ස්ටැන්ඩඩ් එක බොත්තම් දෙකක් හො තුන තමයි.එ වගේම ගොඩක් වෙලාවට සිංගල් බ්‍රෙස්ටඩ් කෝට් එකක නොච් ලේපල් එකක් දැකගන්න පුලුවන්.ඔතන ලේපල් එක කිව්වේ කෝට් එකේ කොලර් එකට පහලින් කොලර් එක වගේ පහලට එන කෑල්ලට.ලෙපල් ගැන වැඩි විස්තර මේ ලිපියේ අග තියෙනවා දැනට ශේප් එකේ මේ ලිපිය බලමු.

ඩබල් බ්‍රෙස්ටඩ් කෝට් කියන්නේ සිංගල් එවට වඩා ෆොමල් වැඩි වර්ගයක්.සාමානයෙන් මේ ඩබල් බ්‍රෙස්ටඩ් සූට් වල බොත්තම් හතර,හය,අට විදියට තියෙන්න පුලුවන්.ලෙපල් ගැන කතාකරොත් මෙවල එන්නේ පීක් ලෙපල් .එකම දේ මේ වල රෙදි වැඩියෙන් තියෙනවා කියලා දකින කෙනෙකුට හිතෙන්න පුලුවන්.වැඩේ නම් ඇත්ත තමයි එ හින්දම තමයි දෙවන් ලොක යුද්දෙදී රෙදී හිග උනාම ඩබල් බ්‍රෙස්ටඩ් කෝට් හදන්න බැරි නිසා රෙදි අඩුවෙන් යන සිංගල් බ්‍රෙස්ටඩ් කෝට් ජනප්‍රිය වෙලා තියෙන්නෙ.

සප් එකක් දෙන්න බ්රෝ!image/svg+xml
අනුග්‍රාහකත්වය

මේ පොස්ට් එකේ ඉතුරු ටික බලන්න අන්ලොක් කරගන්න
පහල ශෙයාර් බට්න් එක ක්ලික් කරලා ශේයාර් කරලා
අපිට සප් එකක් දෙන්න බ්රෝ!

කමෙන්ට්ස්

පහල කමෙන්ට් එකක් දාලා සප් එකක් දෙන්න